Atilak - Lift heavy, be a daddy

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 26. kvě 2010 22:54

Kde vale tudo trénuješ a na kolik přijde trénink, jestli se můžu zeptat? Jak dlouho trénink trvá? Zercher máš suprovej, máš nějakou fintu na držení činky?
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

Atilak

Příspěvekod Atilak » 27. kvě 2010 6:38

www.pentagym.net - tenhle víkend se stěhujeme na Žižkov do většího gymu 80m2.

Sice už tam nedojdu pěšky,ale bude to paráda.

Single trénink stál 150,-
Měsíčně 800,- za 2 tréninky týdně.

Teď se to asi bude zvedat lehce.

Trénink trvá 1,5h. BJJ i Vale tudo

K Zercherům nevim. Držím to uplně stejně jako tady na fotce http://undergroundstrengthmanual.com/im ... _squat.jpg.
Nedávám tam žádnej ručník nebo tak. Necvičim je dlouho,ale ty ruce to daváj. Možná trik je v tom netlačit ty ruce k sobě tolik, jakoby nezavírat. Prostě jenom udělat to "V", když hodně zatneš biceps, tak se ti v tý jamce zvednou šlachy hodně a do těch to bolí. Takže se prostě snažit ty ruce držet jenom tolik, aby se ta činka nehla. Poprvé jsem to dělal se 70kg a boleli mě ruce 2 dny. Teď jsem držel těch 140kg a dobrý. Cvičim to cca 1,5měsíce.

Jináč díky za pochvalu Zercheru.

EDIT: Jsem rád, že sem choděj lidi do logu. Sám, když jsem do fightingu chtěl jít, tak jsem tohle přesně hledal. Insight do toho jak vypadá program někoho, kdo se tím chce zabývat. Takže snad tu někdy pro někoho bude cenný info.
"Given enough time, any man may master the physical. With enough knowledge, any man may become wise. It is the true warrior who can master both....and surpass the result." - Tien T'ai

Atilak

Příspěvekod Atilak » 27. kvě 2010 19:28

27.5.2010 - 1. Silová vytrvalost

Všude pauza 45sec intenzita 70%
Bench 70x10x3
Dřepy Zercher 100x7x3 (deset sérií jsem nedal, ty Zerchery budu muset dát lehčí)
Přítahy nadhmatem BW-30kg(houpačka) 15x2
Powerclean and press 55x10x3

Byl jsem totálně rozsekanej z tréninků Vale tuda+dneska nějakej divnej den, fakt jsem se přemlouval, abych vůbec šel a to se mi nestává. To myslím, že bylo i jasný, že to bude hardcore. Nedal jsem nakonec planovanou rehab ramen. Jsem rád, že žiju.

Ty Zerchery jsem nedal. Příště začnu na 85kg. Těch 140kg bylo vydřenejch a počítat z toho tenhle typ tréninku je nesmysl.
Jinak se to relativně dalo, ale jasný, že to bude mega záhul odjet to celý.
"Given enough time, any man may master the physical. With enough knowledge, any man may become wise. It is the true warrior who can master both....and surpass the result." - Tien T'ai

Atilak

Příspěvekod Atilak » 29. kvě 2010 16:28

29.5.2010 - 2. Silová vytrvalost

Všude pauza 45sec intenzita 70%
Přítahy podhmat BW-15kgx10x3
Mrtvé tahy 110x10x3 (po zkušenostech ze Zercherů počítaná intenzita z podseknutého maxka o 10kg)
Kliky na bradlech BWx10x3
Přítahy velké činky 50x10x3
Abs roller z kolen 3x5
Rehab ramena
Kubánský tlak s velkou osou(21,5)x2x8
L-upažování 8x2x8
Vnější rotace paže na kladce 1cihlax2x12

Z čtvrtečního tréninku totálně rozbitý nohy z těch Zercherů. Vnitřky stehen, hamsy. Takže mrtvolky byli opravdu chuťovka. Trénink jsem dal, ale svalovku očekávám. Tenhle trénink bude prostě celkově asi velká sranda :twisted:

Plán splněn, takže spokojenost. Je to záhul tenhle program

Atilak

Příspěvekod Atilak » 31. kvě 2010 20:20

dnes 31.5.2010 - Vale tudo

Trénink v novym gymu. Super prostory.

Děsnej masakr, pamatuju si prd. Začátek nějaky sweepy z Tčka, pak positioning utočnej. Pár kol rollovaní s malejma rukavicema. Druhá půlka velký rukavice tréninky technik na lapy a nakonec pěkně kruháč obsahující kicky,kolena,kombinace,pytel na zemi.. Libovka, šáhnul jsem si pěkně na dno 8)

Jdu v poklidu umřít do postele

Atilak

Příspěvekod Atilak » 2. čer 2010 19:57

dnes 2.6.2010 - Vale tudo

Super trénink. Byl jsem nějakej hecnutej. Začátek klasika rozcvička smrťačka. Pak trénink technik z "T" jako v pondělí. Pak asi 4x5min roll. První dva kluci začátečníci jako já. Nějak mi to šlo. První asi 5x plácal, druhej 4x(armbary,škrcení,kimury). Tak jsem šel pak na zkušenějšího borce a byl to super roll. Pak řikal, že mi to už docela jde. 2x jsem mu musel plácat,ale fajnový. Poslední roll byl ok, kluk z juda a dal jsem mu asi jeden armbar, jinak nic.
Dneska bez boxu, takže ramena si odpočinuly. Trénovali jsme takedowny - double leg. Dělal jsem to poprvé, ale myslim, že mi to celkem jde. Takedowny mě budou bavit 8)
Na konci kondička 5min pekla. anglány, sedy lehy, podřepy s výskokem,skákání a střídání stanců,kliky,jumpingjacky,pak v kliku přitahování nohou k hrudníku střídavě. Slušnej záhul :twisted:

Jsem opět klasicky na odpis. Zítra bude v posilce velmi veselo :shock:

Atilak

Příspěvekod Atilak » 3. čer 2010 19:26

3.6.2010 - 3. Silová vytrvalost

Všude pauza 30sec intenzita 70%
Bench 70x10x3
Dřepy Zercher 85x10x3
Přítahy nadhmatem BW-30kg(houpačka) 15x2
Powerclean and press 55x10x3

Velmi veselý trénink,jak jsem předpokládal. Ty PC+PP s 30sec pauzama. Lahoda, ještěže nemám tendence zvracet 8)
Myslím, že takhle jsem podseknul ty zerchery ideálně. Náročný, ale zítra budu moct chodit.

Rozbitej jsem byl už ze včera, takže nemusím zmiňovat, že jsem uplně na kaši :twisted:

Atilak

Příspěvekod Atilak » 4. čer 2010 21:11

Dneska pěkně po práci relaxíček. Bazénky, tobogánky, výřivky a sauničky :) Klidná příprava na zítřejší makačku :lol:

Atilak

Příspěvekod Atilak » 5. čer 2010 13:17

5.6.2010 - 4. Silová vytrvalost

Všude pauza 30sec intenzita 70%
Přítahy podhmat BW-15kgx10x3
Mrtvé tahy 110x10x3 (7min celkem)
Kliky na bradlech BWx10x3
Přítahy velké činky 50x10x3
Plank 2x60sec, pauza 30sec
Rehab ramena
Kubánský tlak s velkou osou(21,5)x2x8
L-upažování 8x2x8
Vnější rotace paže na kladce 1cihlax2x12

Hroznej záhul je tenhle trénink. Mrtvoly 30sec pauza jsou radost. Jen tak pro zajímavost tepovka po desátý sérii 152tepů/min 8) Tolik ze sebe nevytlačim ani když běhám sprinty na schodech.

Atilak

Příspěvekod Atilak » 6. čer 2010 9:26

Dnes ráno na lačno sprinty do schodů.

Mám tu takových pěkných 90 strmých schodů před barákem 8)

2x výklus na rozhýbání po ránu.

Pak 10x sprint, pauza jenom na výklus dolů. Na konci tepovka 172tepů/minuta. Takže jsem včera kecal s těma mrtvolama, sprinty daj víc.

Pro info - od 3.sprintu jsem hodně zadýchanej, od 5. nemůžu a až do posledního vyběhnutí si musim vizualizovat proč to dělám, abych to dokončil.

Jdu snídat :shock:

Atilak

Příspěvekod Atilak » 6. čer 2010 18:54

Aby toho nebylo málo, tak ještě teď večer.

2X pauza 60sec mezi kolečkem
Všechno bez přerušení v rychlém sledu za sebou a co nejdynamičtěji-
Angličáky 8x
Přítahy nadhmat naúzko(negativní) 8x
Výpady s výskokem 8x
Kliky s tlesknutím 8x
Výskoky s kolenama k hrudníku 8x
Kliky naúzko 8x
Výskok s otočením o 180° 8x
Kliky s kolenem k lokti 8x

Menší pauza o 15sec než minule. Chtělo by to zakomponovat tenhle trénink častějc. Uvidíme. Tepovka 172/min asi moje lucky number dneska :lol:

Druss

Příspěvekod Druss » 6. čer 2010 20:02

Pěkně jedeš je to paráda!
Já myslel že mám mega tepovku po dnešním běhu a to jsem měl jenom kolem 130 tepů/min. :D
...„I´m living my life too, I´m doing exactly what I wanna do, I found my passion, I´ve created my true calling in life, I´m living life on my terms..."

http://www.youtube.com/watch?v=yfGO3pr6 ... r_embedded

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 6. čer 2010 21:24

V hanumanu máme 900,- kč/měsíc za 5 tréninků tejdně ;) :)
Nechceš vyzkoušet?
Btw vypadá to, že začnu sledovat další LOG :) Od září nejspíš taky skončim na MMA + posilka 8)
"Jaká je vaše sexuální orientace?"
"Jsem katolický kněz."
Obrázek

Atilak

Příspěvekod Atilak » 7. čer 2010 6:23

Druss píše:Pěkně jedeš je to paráda!
Já myslel že mám mega tepovku po dnešním běhu a to jsem měl jenom kolem 130 tepů/min. :D

Dík. Snažim se co to dá. Nesmí se to podcenit.

Mr.Lowkick píše:V hanumanu máme 900,- kč/měsíc za 5 tréninků tejdně ;) :)
Nechceš vyzkoušet?
Btw vypadá to, že začnu sledovat další LOG :) Od září nejspíš taky skončim na MMA + posilka 8)

Čím víc lidí podpoří, poradí tím lépe. Začal jsem chodit do Penty, protože jsem to měl blízko a už jsem se zabydlel. Dan je dobrej trenér a choděj trénovat samí supr kluci, žádný hojiči ega. Kvůli 200,- měsíčně bych určitě neměnil.

Neřikám, že Šafra nebo Machoň jsou špatní trenéři, chraň panbůh 8)

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 7. čer 2010 16:01

Ttj, hlavně at se daří :) Já nechci nikoho z našich trenéru nějak vyzdvihovat opoti ostatním (nikoho jinýho skoro neznám), jenom tam máme ještě dost volný kapacity a lidi na tyhle jména slyšej :P
"Jaká je vaše sexuální orientace?"

"Jsem katolický kněz."

Obrázek

Zpět na “Tréninkové logy”